Movies
Ratings
42
The Dark KnightRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 2.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.0
Lifting King KongRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
QuickRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
Innocent StepsRated ★ 4.0
Portrait of a BeautyRated ★ 2.0
Be With YouRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
The ProtectorRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
A MillionRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0