Series
Ratings
26- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
The King's DoctorRated ★ 4.0
Operation ProposalRated ★ 3.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 4.5- Brilliant LegacyRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Secret GardenRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0