Movies
Ratings
286
UpRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
The TransporterRated ★ 4.5
ThorRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.5
TranscendenceRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 0.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 1.0
DivergentRated ★ 1.5
DefaultRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 0.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 4.5