Movies
Ratings
1046
A House of DynamiteRated ★ 3.5
The MonkeyRated ★ 2.5
WeaponsRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
Bring Her BackRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
MantisRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
HavocRated ★ 1.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0