Movies
Ratings
298
Ringu 2Rated ★ 3.0
The CoreRated ★ 4.0
Slayers GreatRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
The Bride with White HairRated ★ 3.5
Copying BeethovenRated ★ 2.5
The Perfect CoupleRated ★ 3.5
Le Grand Chef 2: Kimchi BattleRated ★ 3.0
The Final DestinationRated ★ 3.0
HappinessRated ★ 3.0
House of Flying DaggersRated ★ 3.5
Scary Movie 2Rated ★ 2.5
A Good Rain KnowsRated ★ 4.0
Final Destination 2Rated ★ 2.0
L: Change the WorldRated ★ 2.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Love So DivineRated ★ 2.5