Movies
Ratings
532
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.0
FlowRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.5
RamsRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
Citizen of a KindRated ★ 3.0
DriveRated ★ 1.5
Officer Black BeltRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.5