Series
Ratings
174
The PenguinRated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 5.0
The Bear Season 2Rated ★ 5.0
The Bear Season 1Rated ★ 5.0
MovingRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Formula 1: Drive to Survive Season 4Rated ★ 4.0
Formula 1: Drive to Survive Season 3Rated ★ 4.5
Formula 1: Drive to SurviveRated ★ 4.5
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
True BloodRated ★ 3.5
Greatest Events of WWII in ColourRated ★ 4.5
True BloodRated ★ 4.0- Mobile Suit Gundam: The 08th MS TeamRated ★ 5.0
Sex/Life Season 1Rated ★ 2.0