Movies
Ratings
90
ItRated ★ 4.0
BurlesqueRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 5.0
Her Love Boils BathwaterRated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
AntiqueRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.5
EpitaphRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 5.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 4.5
DreamgirlsRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5