Movies
Ratings
23
My Name Is KhanRated ★ 5.0
Battlefield HeroesRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 4.0
PunchRated ★ 2.0
GloveRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
QuickRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 1.0
My Tutor FriendRated ★ 2.0