Titles you rated
Shutter IslandRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
LooperRated ★ 3.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 2.0
The HostRated ★ 1.0
The IslandRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
TroyRated ★ 5.0