Titles you rated
- SABAKANRated ★ 4.0
Personal ShopperRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
127 HoursRated ★ 3.5
The DoorRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
In Our PrimeRated ★ 4.0
Gyeong-ah’s DaughterRated ★ 4.5
CocoRated ★ 5.0
One Million Yen GirlRated ★ 3.5
Black LightRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.5
The HolidayRated ★ 3.0
Daytime Shooting StarRated ★ 3.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.5