Movies
Ratings
26
On Your Wedding DayRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 1.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.5
LeonRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 2.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 2.0