Movies
Ratings
35
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
The Prince of EgyptRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 1.0
TitanicRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 2.0
The A-TeamRated ★ 1.0
In TimeRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 1.0
HauntersRated ★ 2.0
LeonRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 5.0