Series
Ratings
14
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
New Recruit Season 2Rated ★ 4.5
New Recruit Season 1Rated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Keep Your Hands Off Eizouken!Rated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 5.0
DorohedoroRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.5
Jeen-yuhs: A Kanye TrilogyRated ★ 3.0
The Last DanceRated ★ 5.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 5.0