Movies
Ratings
53
Hotel MumbaiRated ★ 3.5
Take This WaltzRated ★ 3.0
BombshellRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 3.5
Jojo RabbitRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
In the HouseRated ★ 4.0
Heart BlackenedRated ★ 3.0
I Feel PrettyRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5