Titles you rated
Kung Fu HustleRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.0
ArrivalRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
Toy Story 2Rated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
HustleRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Hit ManRated ★ 4.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Fast & FuriousRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
Kick-AssRated ★ 3.5