Movies
Ratings
685
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 2.5
HereditaryRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 2.5
HelplessRated ★ 3.0
OnceRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 2.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 0.5
Shutter IslandRated ★ 1.5
ItRated ★ 1.5
Shrek the ThirdRated ★ 3.0- The WickedRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0