Movies
Ratings
493
Whisper of the HeartRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
Isle of DogsRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.5
KlausRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.0
LucaRated ★ 3.0
OnwardRated ★ 3.0
Sing 2Rated ★ 3.5
The Sea BeastRated ★ 3.5
Raya and the Last DragonRated ★ 3.0
EncantoRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
NopeRated ★ 5.0