Movies
Ratings
155
Inside Out 2Rated ★ 2.5
T2 TrainspottingRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 4.5
EncantoRated ★ 2.5
Little WomenRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 2.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 2.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
White ChicksRated ★ 1.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 1.5
CocoRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
EntergalacticRated ★ 4.5