Titles you rated
VIPRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
Mystic Pop-up BarRated ★ 2.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Black DogRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 2.5
MasterChef USA Season 1Rated ★ 4.0
Street Food FighterRated ★ 4.0
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 4.0
Delicious RendezvousRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
My Father is StrangeRated ★ 4.5
Youn's KitchenRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Familiar WifeRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5