Titles you rated
Decision to LeaveRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Nobody KnowsRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.5
The LobsterRated ★ 4.0
1917Rated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 5.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.0
RomaRated ★ 3.5
Cold WarRated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 3.5