Titles you rated
Shark KillerRated ★ 2.5
Peppermint CandyRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.5
DownsizingRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 4.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
The Italian JobRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
The UnderdogRated ★ 3.0
Ode to the GooseRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 5.0