Movies
Ratings
86
ParasiteRated ★ 4.5
The White TigerRated ★ 3.5
Meet Joe BlackRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
HuntRated ★ 4.0
Emergency DeclarationRated ★ 2.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0