Series
Ratings
277
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
FractaleRated ★ 4.0
Hanada Shounen-shiRated ★ 4.5
Princess Connect! Re:DiveRated ★ 3.0
Mieruko-chanRated ★ 3.0- Durarara!! Season 1Rated ★ 2.0
Toradora!Rated ★ 4.0
The Rising of The Shield HeroRated ★ 3.0
Cautious Hero: The Hero Is Overpowered but Overly CautiousRated ★ 4.0
ShikiRated ★ 4.0- Always! Super Radical Gag FamilyRated ★ 3.0
Attack on Titan OADRated ★ 5.0- Nyarko -Another Crawling Chaos- WRated ★ 2.0
Darker Than Black: Gemini of the MeteorRated ★ 4.5
Darker Than Black: The Black ContractorRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0- 傾物語Rated ★ 5.0
- 猫物語(白)Rated ★ 5.0
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 3.0