Movies
Ratings
175
BlindRated ★ 2.5
The ClassicRated ★ 4.0
JawsRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.5
The MaskRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 4.0
Silent HillRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0
ShutterRated ★ 3.5
Petty RomanceRated ★ 3.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
300Rated ★ 3.5
Forever the MomentRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 3.0
MotherRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0