Movies
Ratings
41
Total RecallRated ★ 5.0
HeatRated ★ 5.0
Cool RunningsRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
Blade RunnerRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
BatmanRated ★ 5.0
JumperRated ★ 5.0
Letters to JulietRated ★ 5.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 2.0
AvatarRated ★ 5.0
Grave of the FirefliesRated ★ 4.0
AliensRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
The Polar ExpressRated ★ 4.0