Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 4.0
The Wind RisesRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
MantisRated ★ 2.0- Sunset in My HometownRated ★ 1.5
UprisingRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Roar! Kasukabe Animal KingdomRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The BalconettesRated ★ 4.0
Only Lovers Left AliveRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 2.5
The BrutalistRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Attila MarcelRated ★ 4.0