Movies
Ratings
136
Mr. Magorium's Wonder EmporiumRated ★ 4.0
Bedtime StoriesRated ★ 3.0
Cinderella II: Dreams Come TrueRated ★ 5.0
Hoodwinked!Rated ★ 2.0
HopRated ★ 2.0
Horton Hears a Who!Rated ★ 4.0
PapermanRated ★ 5.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
BoltRated ★ 3.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 5.0
The LoraxRated ★ 5.0
Bee MovieRated ★ 3.0
CinderellaRated ★ 5.0
The Parent TrapRated ★ 5.0
Cheaper by the DozenRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
The Tale of DespereauxRated ★ 5.0
Legend of the Guardians: The Owls of Ga'HooleRated ★ 5.0