Titles you rated
PoseidonRated ★ 4.0
13 Going on 30Rated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 4.0
Uptown GirlsRated ★ 4.0
Green LanternRated ★ 3.5
JumperRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.5
ZombielandRated ★ 4.0
Premium RushRated ★ 4.5
Knight and DayRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5
ArmageddonRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Man on FireRated ★ 4.5
BraveheartRated ★ 4.5
SpyRated ★ 2.5
Tears of the SunRated ★ 3.0
Lone SurvivorRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Men in BlackRated ★ 4.0