Movies
Ratings
972
Jack ReacherRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Never Back DownRated ★ 3.0
PredatorsRated ★ 3.0
ValkyrieRated ★ 3.0
DivergentRated ★ 3.0
Blades of BloodRated ★ 3.0
AtonementRated ★ 4.0
Journey to the West: Conquering the DemonsRated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.0
FoxcatcherRated ★ 5.0
Captain PhillipsRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
TranscendenceRated ★ 3.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 3.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 2.5
A Hard DayRated ★ 4.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 2.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5