Titles you rated
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.5
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 4.5
OmeletteRated ★ 5.0
WildRated ★ 4.0
It's Kind of a Funny StoryRated ★ 3.5
Take This WaltzRated ★ 3.5
FarinelliRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 4.0