Titles you rated
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 5.0
Mob Psycho 100 II: The First Spirits and Such Company Trip ~A Journey that Mends the Heart and Heals the Soul~Rated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.0
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Handa-kunRated ★ 5.0
GivenRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
Tokyo RevengersRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0