Series
Ratings
16
Sharp2Rated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
The Full Throttle GirlRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0- Orphan BlackRated ★ 4.0
Orphan BlackRated ★ 3.5
Sharp1Rated ★ 4.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Orphan BlackRated ★ 2.5
One Well-Raised DaughterRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0