Titles you rated
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.0
Tale of ArangRated ★ 2.0
You're BeautifulRated ★ 2.0
JumongRated ★ 3.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.0
Dong YiRated ★ 5.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 3.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 5.0
The Princess's ManRated ★ 5.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
History of a SalarymanRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 5.0