Series
Ratings
11
Ms. HammurabiRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
The RebelRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0