Series
Ratings
81
The Innocent ManRated ★ 2.5
Oh My VenusRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
DoctorsRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0
Ohlala CoupleRated ★ 3.0
EXO Next DoorRated ★ 1.5
H.I.TRated ★ 2.0
Mischievous KissRated ★ 2.0
HeartstringsRated ★ 2.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 3.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
Tale of ArangRated ★ 2.0