Series
Ratings
64
Sweet Savage FamilyRated ★ 4.0
My First TimeRated ★ 3.0
The Great WivesRated ★ 4.0- Precious FamilyRated ★ 4.0
Love Story in HarvardRated ★ 3.5
9 End 2 OutsRated ★ 3.5- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 4.0
First Wives' ClubRated ★ 3.5
Dal-ja's SpringRated ★ 4.0
Assorted GemsRated ★ 4.0
My Rosy LifeRated ★ 4.0
Twinkle TwinkleRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 4.5
H.I.TRated ★ 5.0
HeartstringsRated ★ 3.5
Childless ComfortRated ★ 4.5
My PrincessRated ★ 4.5- Magic Kid MasuriRated ★ 4.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
Hogu's LoveRated ★ 3.5