Movies
Ratings
10
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 2.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0