Titles you rated
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.5