Movies
Ratings
793
CapernaumRated ★ 3.5
Isn't It RomanticRated ★ 3.5
The BrosRated ★ 3.0
A Street Cat Named BobRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
GiftedRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 3.5
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 2.0
Dark PhoenixRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 3.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 2.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.0
Her Love Boils BathwaterRated ★ 3.0
I Feel PrettyRated ★ 4.5
The DUFFRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.0
Bagdad CafeRated ★ 3.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.0