Series
Ratings
97
Marvel's Jessica JonesRated ★ 4.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.0
Anne with an ERated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 4.5- xxxHOLiC Shunmuki OVARated ★ 5.0
- xxxHOLiC KeiRated ★ 5.0
Natsuyuki RendezvousRated ★ 3.5
Kids on the SlopeRated ★ 4.5
Gensomaden SaiyukiRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
NANARated ★ 3.0
xxxHOLiCRated ★ 4.5- Soul EaterRated ★ 3.5
MononokeRated ★ 4.0
Mushi-ShiRated ★ 5.0
Kaleido StarRated ★ 3.0
Zettai KareshiRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0