Titles you rated
Adolescence MedleyRated ★ 1.5
GleeRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 0.5
GleeRated ★ 3.5
GleeRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
GleeRated ★ 3.5
GleeRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 1.0
GleeRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 0.5
The ProducersRated ★ 0.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 2.5
The Greatest LoveRated ★ 3.0
The Office Season 3Rated ★ 3.5