Titles you rated
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0- Orphan BlackRated ★ 2.0
Doctor WhoRated ★ 2.0
Doctor Who: The Next DoctorRated ★ 2.0
The NewsroomRated ★ 2.0
The NewsroomRated ★ 2.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 2.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 2.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 2.0- War of MoneyRated ★ 1.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 1.5
The NewsroomRated ★ 2.0
Incomplete LifeRated ★ 2.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 1.5