Movies
Ratings
274
Good NewsRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 5.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Hitman 2Rated ★ 1.5
Hitman: Agent JunRated ★ 2.0
Top GunRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0- Take OffRated ★ 3.5
No Time to DieRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
SpectralRated ★ 2.5