Titles you rated
AdolescenceRated ★ 5.0- The Great Escape Season 5Rated ★ 0.5
StrangerRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.0
Drinking SoloRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.5
Cain and AbelRated ★ 4.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.5
Ugly AlertRated ★ 2.5
GiantRated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 2.5
Three DaysRated ★ 2.5
Two WeeksRated ★ 2.5
The ChaserRated ★ 4.5