Movies
Ratings
60
The ConjuringRated ★ 4.5
ValkyrieRated ★ 1.0
GravityRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 5.0
The ImpossibleRated ★ 4.0
Ip Man 2Rated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 5.0
Captain PhillipsRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 5.0
A MillionRated ★ 3.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
San AndreasRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 5.0
My WayRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 5.0
127 HoursRated ★ 4.0