Movies
Ratings
85
Toy StoryRated ★ 4.5
TriangleRated ★ 4.0
The WalkRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Spirits' HomecomingRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 3.5
Killer ToonRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
Big MatchRated ★ 3.0
The Con ArtistsRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 5.0