Titles you rated
Perfect GameRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
Angels & DemonsRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.5
August RushRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The TreacherousRated ★ 4.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0