Movies
Ratings
19
Into the StormRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.5
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.0