Titles you rated
Be With YouRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
TrapRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
The Fall GuyRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 4.0